inside
Юридичні питання
Paar auf Boden vor Laptop

Умови використання

1. Загальні

Наведені далі умови використання є невід’ємною частиною всіх видів користування, пов’язаних із використанням сайтів kermi.de, kermi.com і субдоменів, що належать компанії Kermi GmbH.
Будь-які угоди, зміни та доповнення слід укладати в письмовій формі, для набуття ними чинності. Це також стосується відмови від офіційних вимог. Якщо ці умови містять недійсний пункт, усі інші пункти залишаються чинними Недійсне положення має бути замінено дійсним, максимально наближеним до економічної мети цього формулювання.

2. Використання

Будь-яке використання сайтів kermi.de, kermi.com і субдоменів, що належать Kermi GmbH, здійснюється на власний ризик користувача. Оператор не несе відповідальності за:

  • помилково пов’язані вебсайти.
  • збитки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на вебсайтах Kermi.
  • нефункціональні посилання й наслідки, викликані технічними неполадками.
  • функціонування програмного забезпечення, зокрема, програму розрахунку енергозбереження та наслідки використання результатів, отриманих через сайти kermi.de, kermi.com, а також всі пов’язані домени.
  • результати розрахунків цих програмних засобів, зокрема, калькулятор енергозбереження, і коригування результатів на практиці.
  • угоди з третіми особами, які здійснювалися через цю інтернет-платформу.
  • контакти, які зав’язалися через цю інтернет-платформу, та їхні наслідки.
  • злочинні дії, порушення або маніпуляції з боку третіх осіб, які будь-яким чином пов’язані з вебсайтами Kermi або які порушують правила користування інтернет-платформою.

3. Відповідальність

Інформація й дані, представлені на цих сторінках, не є прямими або опосередкованими запевненнями або гарантіями. Зокрема, вони не є жодними мовчазними згодами чи гарантіями щодо якості, товарності, придатності для певних цілей або порушення законодавства та патентів. Усі дані та ілюстрації на вебсторінках є приблизними. Вирішальне значення мають конкретні домовленості в укладених договорах (наприклад, купівлі-продажу та замовлення).

На наших вебсторінках в Інтернеті ви знайдете посилання на інші сторінки вебсторінки. Ми хотіли б відзначити, що ми не маємо ніякого відношення до дизайну й вмісту сторінок, на які переадресовують ці посилання. Тому ми не можемо нести жодної відповідальності за актуальність, коректність, цілісність або якість наданої там інформації. У зв’язку з цим ми дистанціюємося від будь-якого вмісту цих сторінок. Ця заява поширюється на всі посилання на зовнішні сайти, що містяться на сторінках наших вебсторінок, і їхній вміст.

4. Авторизація доступу

Користувач авторизується в кабінеті партнера Kermi, вказавши свої повні дійсні дані. Клієнт несе повну відповідальність за захист (конфіденційність) паролів, що надаються клієнту для доступу до пропонованих інтернет-послуг. Користувач не має права передавати дані доступу (ім’я та пароль) третім особам за межами зареєстрованої компанії без письмової згоди Kermi. Kermi залишає за собою право вжити юридичних заходів у разі неправомірного використання. Користувач зобов’язується негайно змінити пароль або повідомити Kermi, якщо він підозрює, що пароль відомий неавторизованим третім особам.

5. Зобов’язання користувача

 Користувач зобов’язаний використовувати онлайн-доступ лише належним чином. Зокрема, користувачу не слід зловживати можливостями доступу й потрібно враховувати принципи безпеки даних, визначені для захисту даних. Клієнт зобов’язаний повідомити компанію Kermi про будь-які ознаки неналежного використання, як тільки вони стануть відомі.
 Клієнт несе відповідальність за будь-які збитки, понесені в результаті власних порушень договору або в результаті претензій третьої сторони. Клієнт бере на себе витрати на утримання кінцевого обладнання та оплату послуг зв’язку.

6. Гіперпосилання

За рішенням суду від 12 грудня. Травень 1998 р. – 312 O 85/98 – «Відповідальність за посилання». Окружний суд Гамбурга вирішив, що додавши посилання, особа має нести відповідальність за вміст сторінки, на яку посилається. Уникнути відповідальності можна лише явно відсторонившись від вмісту цих сторінок.

Вебсайт Kermi містить посилання на інші вебсайти в Інтернеті. Відносно всіх посилань на цій і наступних сторінках компанія Kermi GmbH не має жодного відношення до оформлення та вмісту сторінок, на які переадресовують посилання. Тому ми категорично відмежовуємося від вмісту всіх пов’язаних сторін на нашій платформі, зокрема, усі підсторінки. Ця заява поширюється на всі посилання на нашій домашній сторінці й на весь вміст сторінок, на які ведуть посилання або банери. Гіперпосилання на зовнішні сайти, опубліковані проти волі власника сайту, буде видалені за першим запитом.

7. Місце юрисдикції

Місцем юрисдикції є наше місцезнаходження, за умови, що клієнт також є підприємцем, юридичною особою або спеціальним фондом відповідно до публічного права. Те ж саме стосується випадків, коли замовник не має іншого місця юрисдикції в Німеччині або після укладення договору переносить свою юридичну адресу за кордон. Ми також маємо право подати позов проти клієнта в інших допустимих місцях юрисдикції».

«Відносно всіх претензій і прав застосовується неуніфіковане законодавство Федеративної Республіки Німеччина. Застосування Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів (CISG) і положень колізійного права EGBGB категорично виключається. Мова договору – німецька».

 

Платлінг, липень 2007 р.

Загальні умови використання й ліцензія на надання та використання робіт, захищених авторським правом

Передмова


Ці «Загальні положення та умови використання й ліцензування» діють між компанією Kermi GmbH і партнерами-фахівцями, з якими компанія Kermi укладає договір про використання об’єктів, захищених авторським правом, і надає права на їх використання через вебсайти Kermi або галузеві портали (наприклад, www. shk-branchenportal.de). Це письмові роботи (каталоги, презентації тощо) фотографічні роботи й фільми, які здебільшого презентують і описують продукцію з області сантехніки, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.

I. Галузь застосування

Партнери-фахівці – це спеціалізовані оптові торговці, фахівці-торговці, проектувальники, архітектори, навчальні центри, асоційовані компанії та інші особи чи організації, які займаються маркетингом продукції Kermi GmbH. Ці умови використання поширюються також на подання й вміст (опис продукції, технічні паспорти, інструкції з експлуатації, довідники, ескізи, технічні креслення, електронні документи тощо), які не потрапляють під дію прав промислової власності. У відповідних випадках ці правила застосовуються із відповідними змінами.

II. Вхід у систему або Реєстрація

Перед використанням файлів партнер-фахівець повинен зареєструватися на сайті Kermi або галузевому порталі, вказавши своє ім’я, компанію, законного представника (якщо є) та адресу. Використання баз даних без реєстрації порушує захищені законом права. Kermi GmbH залишає за собою право переслідувати такі порушення згідно з цивільним і кримінальним законодавством.

III. Згода із Загальними умовами й положеннями

Крім того, партнер-фахівець має право користуватися послугою лише в тому випадку, якщо він приймає ці Загальні положення та умови як обов’язкові. Згода надається або шляхом підписання цього документа, або шляхом прийняття цих Загальних положень та умов під час реєстрації на сайті або галузевому порталі Kermi. Використання дозволено лише на підставі цієї угоди й в іншому випадку є порушенням авторських прав.

IV. Вміст

Ці роботи доступні лише для просування продукції Kermi. Це стосується залучення клієнтів і продуктів. З цією метою роботи може бути імпортовано в цифровій формі в IT-системи партнера-фахівця, відтворені й використані в цифровій версії або в друкованому вигляді.
V. Предмет надання прав Предметом цієї угоди є дані про продукцію, письмові роботи, фотографії, фільми та фотографії, пропоновані на вебсайтах або галузевих порталах Kermi, включаючи метадані, пов’язані з оцифруванням, навіть якщо вони не підпадають під дію законів про комерційний захист. У відповідних випадках ці правила застосовуються із відповідними змінами.

VI. Права на використання і сфера застосування

1. Kermi GmbH надає партнеру-фахівцю просте, невиключне, скасовуване право на використання наданих робіт.

2. Вміст робіт не можна редагувати чи змінювати. Здійснення фото- та відеомонтажів заборонено. Це особливо актуально для відео та фотографій створених за допомогою редактора Foto Composer.

3. Роботи мають містити повідомлення про авторські права відповідно до пункту Х. цієї угоди.

4. Kermi GmbH не несе відповідальності за правильність та актуальність робіт. Партнер-фахівець повинен перевіряти, оновлення вмісту, принаймні раз на рік.

5. Роботи можуть використовуватися компанією Kermi GmbH на власних порталах даних або інтернет-магазинах партнерів-фахівців до моменту відкликання. Використання робіт у соціальних мережах (як-от, Facebook, Pinterest) і на сторонніх платформах (як-от, Amazon, ebay) заборонено.

6. Партнер-фахівець визначає обсяг використовуваних робіт (асортименту, кількість використаних атрибутів) на власний розсуд.

7. В окремих випадках Kermi GmbH має право обмежити або розширити область надання прав. Це здійснюється за допомогою повідомлення на сайті або перед завантаженням.

8. Спеціалізований партнер може надати право користування іншим спеціалізованим партнерам (третім особам) у межах, визначених вище та для вищезазначених цілей, за умови, що на треті сторони поширюються ті самі зобов’язання, що й стосовно партнера-фахівця за цим договором. Kermi GmbH може вимагати від партнера-фахівця письмового підтвердження зобов’язань третьої сторони без пояснення причин.

VII. Плата за користування

Надання компанією Kermi GmbH партнеру-фахівцю прав на користування є безкоштовним. Передавання робіт третім особам за оплату відповідно до пункту VI.8 не допускається.

VIII. Права на надані роботи

Компанія Kermi GmbH гарантує, що вона має юридичне становище, необхідне для надання прав користування.

IX. Час виконання

Kermi GmbH може в будь-який час припинити відносини з користувачем за допомогою односторонньої письмової заяви без вказівки причин і відкликати право користування з негайним набуттям чинності. Потім партнер-фахівець повинен повністю видалити збережені дані робіт із своїх ІТ-систем впродовж десяти робочих днів і видалити фізичні роботи (як-от, CD, DVD, каталоги) компанії Kermi GmbH або знищити їх після консультації.

X. Посилання на авторські права

1. Партнер-фахівець зобов’язується передати роботи з таким повідомленням:
«© Copyright by Kermi GmbH, Pankofen-Bahnhof 1, 94447 Plattling, Німеччина. Письмові роботи, фотографії, відеоматеріали захищені авторським правом. Будь-яке використання поза вузькими межами законодавства про авторське право без згоди автора є незаконним і карається законом. Це стосується, зокрема, відтворення, перекладу, збереження та обробки в електронних системах. Те саме стосується публікації в Інтернеті».

2. Імена авторів
Якщо Kermi GmbH зобов’язана вказати автора окремих робіт, партнер-фахівець також зобов’язується зробити це. Kermi GmbH вкаже на це партнеру-фахівцю під час завантаження.

XI. Відповідальність

Якщо партнер-фахівець порушує зобов’язання або положення цієї користувацької угоди, Kermi GmbH може вимагати відшкодування понесених збитків, зокрема, витрати на юридичний захист та судове переслідування. Це також стосується, зокрема, у разі пред’явлення претензії до Kermi GmbH через порушення прав третіх осіб (наприклад, ліцензіара або зображених осіб). Якщо партнер-фахівець використовує надані роботи не так, як передбачено цією угодою, Kermi GmbH може вимагати припинення цих дій. Партнер-фахівець також несе відповідальність за порушення прав третіх осіб (наприклад, операторів порталів).

XII. Джерела постачання

Роботи пропонуються партнеру-фахівцю в цифровій формі шляхом завантаження через вебсайти Kermi або галузевий портал чи інтернет-магазин.

XIII. Заключні положення

1. Форма
Додаткові угоди, зміни та доповнення, що відрізняються від положень цього документа «Загальні положення та умови», слід укладати в письмовій формі. Їх має бути позначено як такі. Це також стосується відмови від вимоги про письмову форму.

2. Недійсні положення
Якщо будь-яке положення цієї Угоди є недійсним або нездійсненним, це не впливає на інші положення. Замість недійсних або нездійсненних положень застосовується відповідне положення, яке в рамках допустимого за законом максимально наближене до задуманого сторонами.

3. Чинне законодавство й Угода про юрисдикцію
Законодавство Федеративної Республіки Німеччина застосовується тільки у випадку вилучення положень Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу. Усі суперечки, що виникають із договорів або у зв’язку з договорами, до яких застосовуються ці Умови використання, розглядаються Регіональним судом Мюнхена I.

 

Діє від: 01.11.2018

##Headline_CZ##

Тут можна вставити свій вміст

Авторське право

Авторське право Kermi GmbH. Усі права захищено. Усі тексти, зображення, графічні, звукові, відео та анімаційні файли, а також їхнє компонування й інша інформація, опублікована тут, є об’єктом авторського права й інших законів, що захищають інтелектуальну власність. Їх не можна копіювати в комерційних цілях або передавати стороннім особам, а також змінювати й використовувати на інших сайтах без нашої згоди. Деякі вебсторінки Kermi також містять матеріали, на які поширюються авторські права тих, хто створив ці матеріали.

Ми однозначно зберігаємо за собою всі права промислової власності (зокрема, авторські права, права на товарні знаки й дизайн). Довідкова реклама нашої компанії не допускається без попередньої письмової згоди».

Відповідальність

Інформація й дані, представлені на цих сторінках, не є прямими або опосередкованими запевненнями або гарантіями. Зокрема, вони не є жодними мовчазними згодами чи гарантіями щодо якості, товарності, придатності для певних цілей або порушення законодавства та патентів. Усі дані та ілюстрації на вебсторінках є приблизними. Вирішальне значення мають конкретні домовленості в укладених договорах (наприклад, купівлі-продажу та замовлення).

На наших вебсторінках в Інтернеті ви знайдете посилання на інші сторінки вебсторінки. Ми хотіли б відзначити, що ми не маємо ніякого відношення до дизайну й вмісту сторінок, на які переадресовують ці посилання. Тому ми не можемо нести жодної відповідальності за актуальність, коректність, цілісність або якість наданої там інформації. У зв’язку з цим ми дистанціюємося від будь-якого вмісту цих сторінок. Ця заява поширюється на всі посилання на зовнішні сайти, що містяться на сторінках наших вебсторінок, і їхній вміст.

Інформація про товари й ціни

Після закінчення терміну редагування окремих сторінок в продукти й послуги може бути внесено зміни. Виробник залишає за собою право вносити зміни в дизайн або форму, відхилення в кольорі й зміни в комплект постачання або характеристики впродовж періоду постачання, за умови, що зміни або відхилення є прийнятними для клієнта з урахуванням інтересів Kermi. Ілюстрації можуть також містити аксесуари, спеціальне обладнання або інші предмети, які не входять в стандартний комплект постачання або послуг. Відхилення в кольорі обумовлені технічними причинами. Окремі сторінки можуть також містити види продукту й послуги, не доступні в окремих країнах. Усі дані й ілюстрації описаних продуктів є лише приблизними. Вирішальне значення мають лише конкретні домовленості, складені в момент укладення договору. Заяви про законодавчі, правові й податкові норми та наслідки дійсні лише для Федеративної Республіки Німеччина.

Загальні положення й умови комерційної діяльності

Умови придбання

Для постачальників Kermi GmbH застосовуються такі умови придбання:

 

Для постачальників систем Kermi GmbH застосовуються такі умови придбання:

Умови придбання Kermi GmbH

 

Умови придбання систем Kermi GmbH