inside

Компетентність від Kermi. Кліматичне обладнання для приміщення та дизайн душової кабіни. Kermi володіє унікальним досвідом в обох рішеннях. Уже майже шість десятиліть. Завдяки новаторським рішенням і винахідницькому духу.

Як частина компанії Arbonia AG і виробник, орієнтований на міжнародний рівень, наше підприємство сьогодні є одним із провідних виробників Європи, як у галузі опалювальної техніки, так і в секторі душових кабін. Оскільки компанія працює на світовий ринок, продукція виготовляється на двох виробничих майданчиках, а в нашому головному офісі в Нижній Баварії працює близько 1300 співробітників. Високоякісна продукція, передові технології виробництва, мотивовані співробітники й чітка мета: найкращим чином об’єднати інноваційні рішення, сучасний дизайн, високу якість, функціональність, комфорт і надійність.

Ми володіємо двома унікальними комплексними програмами – для створення індивідуального  клімату в приміщенні та комфортного приймання душу за вашими вимогами. Не випадково нашу продукцію протягом багатьох років знову й знову вшановували вагомими дизайнерськими преміями та відомими нагородами, у тому числі, нагороджено й наших партнерів-фахівців. Відданість справі, відповідальність, довіра й співпраця – для компанії Kermi ці цінності завжди залишаються невід’ємною частиною корпоративної культури. Ми беззаперечні прихильники 3-рівневого каналу збуту. А саме, спілкування з партнерами, всебічна інформаційна підтримка та дієва система збуту.

Докладніше про...

... наші сторінки в соціальних мережах

Follow Kermi

... дати проведення наших виставок