inside
Законодавство й стандарти
VDI 6036 – директива з кріплення радіатора

VDI 6036 Нова директива з кріплення радіатора

VDI 6036. Значний прогрес із точки зору безпеки й надійності.

У разі завдавання шкоди майну або травмування людей усі компанії і причетних осіб можна притягнути до тієї чи іншої відповідальності. Для забезпечення кращого правового захисту учасників процесу Асоціація німецьких інженерів розробила настанову VDI 6036 щодо кріплення радіаторів. Настанова має допомогти проєктувальникам і фахівцям у розрахунках можливих додаткових навантажень на радіатори, щоб забезпечити максимально можливу надійність і безпеку в майбутньому.

Інноваційна технологія кріплення, яка повністю відповідає вимогам VDI 6036.

Kermi орієнтує свій асортимент кріплень на високу несучу здатність, оптимальну стабільність і максимальну безпеку. Повністю розроблено на власному виробництві – з використанням досвіду
фахівців, накопиченого за десятиліття. Абсолютно відповідає стандарту VDI 6036. З вирахуваним ризиком неправильного використання і, отже, для більшої впевненості в безпеці для проектувальників і фахівців.

Довготривала стабільність – необхідна передумова належної безпеки в реальному використанні.

Радіатори щодня зазнають фізичного контакту. У будинку, на робочому місці, у школах, на вокзалах, в аеропортах, у фойє. . . Насправді, нецільове використання відбувається досить часто. Часто проблеми трапляються через недбале або навіть навмисне неправильне використання. Від невинного підпирання верхнього краю радіатора, ігор школярів, які сідають або вилазять на радіатор, до сильного впливу від натовпу, що виходить з приміщення після завершення будь-якого заходу або навіть у випадку пожежної тривоги. У крайніх випадках радіатор може відірватися і завдати великої шкоди через його вагу. Наскільки високий ризик пошкодження в кожному конкретному випадку, багато в чому залежить від конструкції, несучої здатності, стійкості та безпечного кріплення радіатора.

VDI 6030 Нове опалення

З 1 лютого 2002 року нова Постанова про енергозбереження визначає майбутнє всього світу опалення: компоненти опалювальної техніки будівель тепер потрапляють під ретельніший енергетичний контроль, ніж раніше. Норматив щодо житла з низьким енергоспоживанням означає кінець для більш ніж двох мільйонів старих систем опалення – більше 30 мільйонів старих радіаторів слід модернізувати з вагомих причин.

Вагомі причини для модернізації

Помітно більше комфорту й затишку:

Більше жодного браку комфорту від холодного випромінювання і падіння потоку повітря.

Новий дизайн і сучасний вигляд:

Багатство варіантів сучасних радіаторів пропонує практично необмежену різноманітність конструкцій із багатофункціональним використанням.

Безпечний і довговічний:

Сучасні радіатори пропонують нову якість і безпеку.

Економний, здоровий і гігієнічний:

Крім економії, технологія невеликого енергоспоживання забезпечує здоровий рівень комфорту завдяки збалансованому мікроклімату в приміщенні.

Зростання вартості майна:

Модернізація зі встановленням нових радіаторів призводить до збільшення вартості майна, особливо для старих будинків.

Додаткову інформацію на цю тему можна знайти на сайті www.thermische-behaglichkeit.de або в PDF-файлі для скачування.

Брошура

 

 

VDI 3805

VDI 3805 визначає структуру даних про продукцію в галузі технічного будівельного обладнання і, отже, надає користувачам програмного забезпечення доступ до поточних даних про товар в області технічних властивостей виробу, а також геометричне представлення в програмах CAD від виробника.

Витрати на радіатори

Аркуш 1 (жовтень 2011 р.) = обмін даними про продукт в Основному положенні про технічне будівельне обладнання
Аркуш 6 (травень 2004 р.) = обмін даними про виробництво радіаторів TGA

З початку 1990-х років компанія Kermi бере участь у роботі над керівними принципами BDH і VDI у зв’язку зі стандартизацією основних даних про продукцію. З введенням наборів даних щодо радіаторів BDH виробники й проектувальники змогли досягти значної економії на проектних роботах і підвищити якість тендерів. У процесі тріумфального просування планування на основі CAD набір даних BDH замінено форматом даних VDI 3805. Kermi відіграв провідну роль у розробці цієї сучасної настанови щодо даних. Сьогодні в середовищі SHK існує більше 20 таблиць даних VDI 3805 для різних груп продуктів (www.vdi.de/3805 ).

VDI 3805 дає змогу виробникам SHK в різних галузях швидко й без бюрократичних зволікань надавати високоякісні дані про продукцію для різних програм. Таким чином, проєктувальники завжди мають у своєму програмному забезпеченні найсвіжіші дані про велику кількість постачальників. Це покращує якість і безпеку проєктування. Безпрограшний ефект для усієї галузі й для наших клієнтів. У найближчі кілька років ми очікуємо тріумфу даних VDI 3805 в міжнародному бізнесі. VDI 3805 також є придатним інструментом для цього.

Зараз компанія Kermi надає дані VDI 3805 для 4 груп продуктів трьома мовами. Значне міжнародне розширення каталогів VDI 3805 вже триває.

Покращення

Далі наведено деякі покращення даних VDI 3805, порівняно з наборами даних BDH 2.0

  • подання модельного ряду може бути пріоритетним, тобто популярні моделі у верхній позиції
  • покращено керування версіями, тобто нові набори даних більше не перезаписують старі інтерпретації
  • усі робочі характеристики зберігаються у стандартних значеннях відповідно до 75/65/20 згідно зі стандартом EN 442
  • можна зберегти типи з’єднань і, відповідно, зменшити витрати на послуги
  • доступні геометричні дані, як-от, дані про форму, дані про з’єднання, а також простір із перешкодами
  • можливе призначення до інших паспортів VDI-3805, як-от, радіаторів до фітингів.
  • інтелектуальні структури даних забезпечують точний вибір аксесуарів
  • VDI 3805 підтримує сучасні формати даних, як Datanorm, STLB Bau, EAN
  • призначення зображення може бути збережено
  • набір даних VDI – це рішення для галузі TGA (технічне будівельне обладнання), яке дозволяє уніфікувати структури даних в TGA

Набори даних Kermi VDI 3805

Доступна перша версія даних VDI для радіаторів із технічними та геометричними даними.

Джерело постачання

Паспорти VDI 3805 можна отримати в Beuth Verlag, Берлін, www.beuth.de.
Додаткова інформація на сайті http://www.vdi3805.eu/

CE – Декларація про продуктивність

Декларація CE про експлуатаційні характеристики радіаторів

Створіть декларацію про продуктивність для вашого радіатора Kermi 

Декларація CE про експлуатаційні характеристики душових кабін

Декларації CE для душових кабін можна знайти в Центрі завантаження для сантехніки

Нове положення про будівельну продукцію (BauPVO 305/2011)

З 1 липня 2013 року нове Положення про будівельну продукцію (BauPVO) повністю замінило Директиву про будівельну продукцію (BPR), яка діяла з 1989 року. Як європейська постанова, новий BauPVO напряму діє в усіх країнах-членах ЄС. Перенесення в національне законодавство не потрібне. BauPVO регулює умови розміщення й поширення на ринку гармонізованої будівельної продукції, а також встановлює вимоги щодо декларування характеристик і маркування CE.

Будівельна продукція, випущена на ринок з 1 липня 2013 року, має відповідати вимогам BauPVO. «Розміщення на ринку» означає перше впровадження будівельного виробу на європейський ринок виробником, його уповноваженим представником або імпортером.

BauPVO відрізняється від попередніх положень CPD, зокрема, у декларуванні характеристик, маркуванні CE, а також оцінюванні і перевірці сталості експлуатаційних характеристик.

Маркування СЕ наноситься на підставі декларації про експлуатаційні характеристики, що вказує на відповідність будівельного виробу його основним характеристикам. Основні характеристики будівельного продукту випливають із гармонізованих технічних специфікацій і базуються на законодавчих вимогах, встановлених державами-членами у зв’язку з виконанням основних вимог до будівельних робіт. Наприклад, міцність радіаторів на стискання може бути істотною характеристикою, яка служить для виконання основних вимог і, таким чином, для захисту об’єкта та його користувачів. Характеристики будівельного виробу, які базуються на законодавчих вимогах (як-от, кольорове оформлення), не є частиною декларації про характеристики і маркування CE.

BauPVO змінює значення маркування CE. Таким чином, у майбутньому виробник буде документально підтверджувати, що він бере на себе відповідальність за відповідність будівельного виробу характеристикам, зазначеним у декларації про характеристики, а також за дотримання всіх відповідних європейських законодавчих положень. Усі будівельні вироби, для яких виробник склав декларацію про експлуатаційні характеристики, мають володіти маркуванням CE. Маркування СЕ має бути нанесено там, де це можливо: на сам будівельний виріб, на етикетку або на упаковку.