inside
Kermi x-link plus: поєднання дизайнерських радіаторів і обігріву підлоги

x-link® plus Комплект підключення для системи підігріву підлоги

Комбінація радіаторів для ванних кімнат і підлог з підігрівом користується попитом як ніколи. Але як реалізувати це бажання, коли доступний лише один нагрівальний контур? Інноваційний комплект підключення – ідеальне рішення цієї проблеми з оптичної та технічної точок зору.

 

Поєднання підлог із підігрівом і радіаторів вимагає різних температурних рівнів. Швидке та просте рішення цієї проблеми – x-link plus. Комплект підключення x-link plus з’єднує контур теплої підлоги з існуючою мережею радіаторів через сушарку для рушників. Це забезпечує комфортне регулювання температури підлоги у ванній – незалежно від температури в приміщенні.

Більш просте, швидке та пряме підключення до сушарки для рушників замість трудомісткої установки настінної монтажної шафи RTL.

Дизайнерські радіатори та сушарки для рушників Kermi Credo-Uno

Підлоги з підігрівом Kermi x-net легко підключаються до комплекту x-link plus сушарки для рушників. Без підключення до електромережі чи складних будівельних робіт, а також без втручання в керування опалювальним контуром. Радіатор підключається до існуючого опалювального контуру та регулює температуру в приміщенні за допомогою термостатичного клапана. Температура панельного опалення не залежить від радіатора через обмежувач температури зворотного потоку. Зовнішній вигляд радіатора практично не змінився. У випадку x-link plus комплект підключення замінює звичайний в іншому вентильний блок відгалужень та ідеально адаптується до відповідної моделі радіатора завдяки своїй класичній формі.

Комплект підключення Kermi x-link plus: поєднання дизайнерських радіаторів і обігріву підлоги

Комплект підключення з кришкою білого або хромованого кольору ідеально підходить для 50-міліметрового підключення компактної сушарки для рушників.

Переваги продукту

Підходить для

Дизайнерський радіатор

Панельний радіатор

Підлога з підігрівом

Документи для торгових партнерів

Графічні дані

Графічні дані Kermi

сервіс недоступний

Рішення для електронної обробки даних

Рішення для електронної обробки даних компанії Kermi