inside

Поверхневе опалення та охолодження

Невидиме джерело тепла взимку, приємне охолодження без повітряного потоку влітку. Це все про поверхневі та підлогові системи опалення x-net. Ефективно та довговічно x-net забезпечує приємний мікроклімат у приміщенні, функціонуючи як система теплої підлоги чи настінного опалення. Різноманітні способи монтажу підходять як для мокрих систем у стяжці, так і для сухих систем, встановлених на стяжку. Пропоновані системи на бобишках, з фіксацією кліпсами чи липучками або скобами чудово підходять для використання в домашніх умовах, а також у комерційному та промисловому секторах. У житлових приміщеннях настінне та підлогове опалення пропонує низку переваг порівняно з класичними радіаторами.

Переваги поверхневого опалення та охолодження x-net:

 • Комфорт: завдяки приємному випромінюванню тепла
 • Енергоефективність: завдяки низькій температурі подачі
 • Екологічність: досконало поєднується з альтернативними джерелами енергії
 • Свобода оформлення: ідеальне опалення для новобудов, старих будівель або ремонту
 • Здоров’я: гігієнічний комфорт без здіймання пилу
 • Якість життя цілий рік: завдяки об’єднанню функцій опалення та охолодження в одній системі

Системи без ізоляції

Кому потрібно звертати увагу на особливо низьку конструкцію панельного опалення, знайде ідеальне рішення із системами без ізоляції. На вибір доступні такі системи: з фіксацією кліпсами, панелі на липучці, з покриттям на бобишках або тонкошарові системи.

Системи з ізоляцією

Якщо вказано необхідну висоту установки, то насамперед слід звернути увагу на системи підігріву підлоги з ізоляцією. Ізоляція знижує витрати на електроенергію та підвищує комфорт.

Настінне опалення

Настінне опалення передає тепло в кімнату через поверхні стін. Завдяки своїй низькій температурі подачі вони є ідеальними для низькотемпературного опалення. З рішеннями для новобудов і реконструкцій.

Промислове поверхневе опалення

Поверхневе опалення комерційних і промислових будівель пропонує оптимальне використання простору – радіатори не займають місце та не порушують робочий процес. До того ж не потрібно зайвих зусиль і витрат на чистку та обслуговування опалювальних приладів.

Системні компоненти x-net

Керування x-net®

Налаштуйте комфортну температуру всього одним натисканням кнопки.

Система розумного керування для зонованого нагрівання та охолодження. Це дає змогу встановити бажану комфортну температуру опалення індивідуально для кожного приміщення. А розумне керування також означає розумну економію. Система керування x-net доступна у двох лінійках продуктів залежно від ваших вимог.

x-link® plus

Ідеальне поєднання дизайн-радіаторів і підлогового опалення.

Комплект з’єднань з окантовкою білого кольору або хромованою ідеально підходить до 50-міліметрового з’єднання радіатора.

додаткова інформація про x-link plus

Як функціонує тепла підлога?

Принцип роботи теплої підлоги чи настінного опалення одночасно простий і геніальний: замість установки радіаторів у кімнаті в підлозі або стіні прокладаються труби, через які потім тече гаряча або холодна вода. Тепла вода передає свою енергію в підлогу через трубу опалення та, таким чином, нагріває кімнату більш рівномірно, ніж радіатор. Тож за бажанням можна ходити босоніж навіть узимку.

А чому система ще й охолоджує?

Холодна вода відводить тепло від підлоги та рівномірно охолоджує кімнату – чудово в літню пору. Функція охолодження не лише набагато приємніша, ніж класична система кондиціонування, оскільки відсутній повітряний потік, але й дозволяє заощаджувати недешеву електроенергію.

Вибір правильної системи теплої підлоги залежить від того, яку поверхню ви плануєте встановити пізніше, а також чи ви будуєте, чи ремонтуєте. По суті, розрізняють дві основні системи: системи для мокрої стяжки, а саме система x-net C11 із покриттям на бобишках або Системаx-net C12 з гарпун-скобами. І системи для сухої укладки, як-от система сухої стяжки x-net C13. Компетентний партнер Kermi у вашому регіоні з радістю допоможе вам вибрати правильну систему.

До речі: Навіть римляни використовували підігрів підлоги – основний принцип був ще тоді дуже схожий на те, як працюють сучасні підлоги з підігрівом.

Стіни та підлога з підігрівом: чи можна встановити після основного ремонту?

Так, можна. Навіть простіше, ніж ви думали. Kermi пропонує спеціальні системи теплої підлоги для ремонту, які значно спрощують заміну радіаторів. Завдяки системам x-net C16 із фіксацією кліпсами, тонкошаровій системі x-net С15 і системі сухої стяжки x-net C13 встановити опалення опісля можна легко та швидко. Якщо умови будівництва не дозволяють встановити підігрів, то можна розглянути системи настінного опалення x-net C21 та x-net C22, як гідну альтернативу при проведенні ремонту. У питаннях комфорту та функціональності настінне опалення не поступається теплій підлозі, просто опалювальні системи прокладаються не в підлозі, а в доступних стінах. Саме тому настінне опалення – ідеальний варіант для ремонту.

Переваги для ремонту:

 • Ремонт і реставрація в житловому приміщенні
 • Прокладається без довбання чи демонтажу
 • дуже низька монтажна висота
 • поєднуються з різними покриттями підлоги

Підігрів і охолодження підлоги у виробничій галузі Переваги використання в промисловості

Ліс рубають – тріски летять. Зокрема, у комерційному секторі системи теплої підлоги повинні бути стійкими, міцними та надійними. Промислове поверхневе опалення x-net C14 непомітно зникає в підлозі та забезпечує приємний обігрів або охолодження влітку та взимку. Перевага промислового поверхневого опалення від Kermi: нагрівальні труби встановлюються безпосередньо в міцну бетонну підлогу – це забезпечує швидку та легку установку та оптимальні характеристики опалення та охолодження.

Переваги використання в промисловості:

 • регульований монтажний кронштейн для промислового колектора
 • розмотувач x-net із барабаном для ергономічного розмотування труб
 • може використовуватися з багатьма типами бетону, як-от залізобетон, попередньо напружений залізобетон, вакуумний і дисперсно-армований бетон
 • професійна підтримка при проєктуванні на місці

Промислове поверхневе опалення Kermi x-net C14