inside
Енергозберігаючий радіатор therm-x2 Kermi

Усі можливості є лише в тих, у кого є оригінальне рішення

Жодних компромісів! В асортименті панельних радіаторів Kermi ви знайдете оптимальне рішення для будь-якої монтажної ситуації й будь-яких вимог. Незалежно від того, новобудова це чи реконструкція – радіатори ідеально підходять до умов установки й житлового приміщення. Це можливо лише з дійсно повним асортиментом, таким як асортимент від Kermi. Сьогодні ви ніде не знайдете такого розмаїття підключень, типів і моделей. Або 400 розмірів у асортименті моделей. Виберіть відповідний радіатор із 6 377 280 варіантів, які задовільнять найвибагливіші смаки й підходитимуть для будь-яких цілей.

Огляд переваг

 

Енергозберігаючий радіатор therm-x2 Kermi

Чому енергозберігаючий радіатор therm-x2?

Енергозберігаючий радіатор therm-x2 Kermi – до 100 % більше випромінюваного тепла

Володіючи низкою унікальних переваг, енергозберігаючий радіатор therm-x2 встановлює нові стандарти в секторі панельних радіаторів. Завдяки скороченню часу нагріву радіатора до 25 %, збільшенню до 100 % комфортного випромінюваного тепла й підтвердженому потенціалу економії енергії до 11 %, therm-x2 незмінно покладається на енергоефективну теплопередачу.

Час нагріву радіатора скорочується до 25 %. Послідовний потік призводить до коротшого циклу нагріву, меншого часу роботи й більш швидкого закриття клапана.

Інноваційно й запатентовано: технологія x2.

Успіх енергозберігаючого радіатора therm-x2 заснований на новому принципі послідовного потоку x2. Якщо при використанні попередньої технології панельних радіаторів усі панелі нагрівалися одночасно, то із залученням принципу x2 потік спочатку проходить через передню панель. Цього тепловиділення достатньо в разі нормальної роботи, і в цьому випадку панель, розташована далі по потоку, функціонує тільки як захист від випромінювання . Лише якщо зростає потреба в потужності, вона також сприяє швидкому обігріву приміщення з високою конвективною потужністю.

Підвищення енергоефективності й зниження втрат при розподілі та генерації за рахунок більшої різниці температур між прямою та зворотною магістраллю.

Технологія Kermi therm-x2 – новий принцип послідовного потоку x2

Для кращої енергоефективності. І максимального комфорту.

Радіатор Kermi therm-x2 – для кращої енергоефективності та максимального комфорту

Як показали кваліфіковані незалежні дослідження, багатофазний нагрів панельних радіаторів therm-x2 не лише призводить до безпрецедентного рівня енергоефективності та, відповідно, значної економії енергії порівняно зі звичайними панельними радіаторами, але також забезпечує максимально можливий тепловий комфорт. Оскільки сприйняття тепла багато в чому залежить від характеру випромінювання радіатора: якщо температура в приміщенні задовольняє потреби, але радіатор випромінює лише невелику кількість тепла, ми суб’єктивно сприймаємо кімнату як занадто прохолодну. Енергозберігаючий радіатор therm-x2 запобігає цьому завдяки значному підвищенню середньої температури поверхні передньої панелі.

До 100 % більше випромінювання в кімнаті. Завдяки більш високій середній температурі поверхні передньої панелі.

Енергозбереження Так економно. І з орієнтацією на майбутнє.

Система опалення, розроблена для оптимальної енергоефективності, така як «Kermi System x-optimiert», може в повній мірі використовувати свою енергетичну перевагу лише в тому випадку, якщо буде задіяна передача тепла. Енергозберігаючий радіатор therm-x2 дозволяє зберегти високу ефективність сучасного виробництва тепла аж до передачі. А інноваційна технологія x2 йде ще далі: доведено, що вона знижує споживання енергії при передачі до 11 %! Якщо врахувати, що 75 % енергії, необхідної в будинку, використовується для опалення, стає очевидним величезний потенціал економії в цій області.

Енергозберігаючий радіатор therm-x2 дозволяє щорічно заощаджувати понад 6000 кіловат-годин у старих будівлях порівняно зі звичайними панельними радіаторами. На заощаджену енергію ви могли б спекти 6000 тістечок, 15 600 000 разів поголитися електробритвою, 6270 разів попрати або використовувати холодильник протягом 42 років… А якби всі 14,5 мільйона одно- та двоквартирних будинків по всій Німеччині використовували інноваційну технологію x2 , вони б могли заощадити понад 9 мільярдів літрів мазуту в рік! Тільки скорочення викидів CO2 становитиме 24 мільйони тонн на рік.

Такий високий потенціал економії робить therm-x2 надзвичайно корисним компонентом перспективної системи опалення. І дозволяє домогтися чималого без особливих зусиль. Для себе й довкілля.

Енергозберігаючий радіатор року Так чудово. І так різноманітно.

Від початку інноваційна технологія x2 викликала фурор серед торговців і користувачів. Історія успіху панельних радіаторів therm-x2 від Kermi на цьому тільки починається – журі відомої премії PLUS X AWARD відзначили серії виробів нагородою PLUS X AWARD 2012 за видатні властивості, а також присудили звання «Найкращий продукт 2012 року» за функціональність, екологічність та якість. Крім вражаючою енергоефективності, членів журі особливо вразила універсальність серії therm-x2.

Неважливо, теплові насоси, сонячні колектори чи конденсаційна техніка: енергозберігаючий радіатор therm-x2 завжди є правильним вибором, коли мова йде про комфортне тепло в поєднанні з максимальною ефективністю. Він добре поєднується з будь-яким теплогенератором і заощаджує до 11 % енергії лише за рахунок теплопередачі. Завдяки цьому therm-x2 є вагомим компонентом «системи Kermi x-optimiert».

Ось скільки ви заощадите з therm-x2

Перший і єдиний у світі панельний радіатор із послідовним потоком, який заощаджує до 11 % енергії й водночас забезпечує 100 % комфорт.

Відео

Технологія Kermi therm-x2

Використання всіх важливих можливостей енергозбереження стає все більш нагальною необхідністю. Ось чому теплові насоси, конденсаційна техніка, сонячні колектори тощо – це майбутнє енергоефективного виробництва тепла. Унікальна інновація в радіаторах тепер дає вам можливість вперше раціонально й ефективно заощаджувати енергію, коли справа доходить до теплопередачі: therm-x2, єдиний у світі панельний радіатор із запатентованою технологією x2. Він ідеально поєднується з будь-яким теплогенератором і економить до 11 % енергії лише за рахунок теплопередачі. Це ідеально замикає ланцюжок енергозбереження.

Проліт Kermi therm-x2

Проліт через радіатор. Пояснення інноваційної технології x2 в панельному радіаторі Kermi.

Kermi therm-x2

Kermi therm-x2 Комічний ролик