inside

Панельний радіатор Kermi

Внесіть прогресивне тепло у свій дім із нашими панельними радіаторами. Безумовно, найбільший на ринку асортимент типів і розмірів.. Три привабливі поверхні, широкий діапазон розмірів і кольорів, спеціальне антикорозійне покриття, широкий спектр варіантів підключення, для всіх джерел тепла, для нових будівель або реконструкцій,… Завдяки інноваційним технологіям, надійності в експлуатації, високоякісним матеріалам і оптимальній якості виготовлення панельні радіатори Kermi відповідають стандарту якісного продукту «Виготовлено в Німеччині».

Продукт 2021 року. Своєї ефективністю, якістю й різноманітністю наші радіатори змогли переконати читачів спеціалізованого порталу haustec.de. Майже 4.200 спеціалізованих партнерів визнали наші панельні радіатори «Найкращим продуктом 2021 року» в категорії «Використання, розподіл і регулювання тепла».

Продукт 2021 року

Панельний радіатор therm-x2 від Kermi

Завдяки інноваційній запатентованій технології x2 радіатор therm-x2 встановлює стандарти. Послідовний потік через пластини радіатора заощаджує до 11 % більше енергії порівняно зі звичайними радіаторами, генерує до 100 % більш комфортне променисте тепло , а час його нагрівання скорочується до 25 %. Ще один великий плюс: завдяки цим перевагам therm-x2 ідеально поєднується із сучасними теплогенераторами, зокрема з тепловим насосом..

 • Три привабливі види поверхні
 • З енергозберігаючою технологією x2
 • Для всіх джерел тепла: масляне, газове або центральне опалення, сонячна енергія або конденсаційна техніка
 • Широкий асортимент розмірів і кольорів
 • Ідеально підходить для новобудов і реконструкцій
 • Верхня кришка й бічна панель у стандартній комплектації
 • Повна програма зі швидкими термінами поставки

 

Панельний радіатор therm-x2 від Kermi

Панельний радіатор therm-x2

 • Енергозберігаюча технологія x2
 • Різні передні частини: Profil, Plan або Line
 • Велика свобода дизайну завдяки широкому діапазону варіантів підключення
 • Легка заміна під час ремонту

Технологія x2 в кожному панельному радіаторі Kermi

Оригінальну технологію x2 знаходиться лише в панельних радіаторах Kermi. Геніальний винахід: на відміну від звичайних радіаторів, які одночасно нагрівають свої пластини, технологія x2 працює з послідовним потоком. По-перше, передня панель швидко нагріває й забезпечує максимальний комфорт. Водночас більш низька температура пластини нижче по потоку знижує теплові втрати на зовнішню стінку. Панельні радіатори з технологією x2 підходять для всіх джерел тепла й завжди працюють ефективно – масляне, газове або центральне опалення, сонячна енергія або конденсаційна техніка.

додаткова інформація про технологію x2

Серійне наскрізне провітрювання в therm-x2

Великий вибір для будь-яких умов установки й вимог

 • therm-x2 Profil: з примітним профільованим дизайном
 • therm-x2 Plan: з позачасовим плоским дизайном
 • therm-x2 Line: з тонко профільованою передньою кришкою
 • Verteo: компактне рішення у витонченій формі

Такий асортимент доступний лише в Kermi: різні  конструкції передньої частини радіатора, змінні радіатори для швидкої заміни старих радіаторів DIN, гігієнічні радіатори для чудового мікроклімату в приміщенні без пилу, короткі, довгі, низькі, високі моделі… Усього доступно 26.572 версії в 240 основних кольорах.

Радіатор Kermi therm-x2

Кольори панельного радіатора Kermi

Більшість наших радіаторів пофарбовані в класичний білий колір Kermi (RAL 9016). Панельні радіатори не обов’язково мають бути білими! Проекспериментуйте з кольорами й виберіть радіатор свого улюбленого відтінку.

З нашою великою концепцією кольорів ви маєте чималий вибір. На додаток до білого й інших найважливіших санітарних кольорів особливо надихають спеціальні версії Kermi. Сучасний і гармонійно поєднуваний із модними світами сучасного життя. Як наприклад «Edition Soft» з елегантними матовими, шовковистим поверхнями. Або «Edition Nature» зі свіжими, виразними тонами природи. У той час як в «Edition Ethno» переважають теплі яскраві кольори екзотичних культур, «Edition Metallic» із його живими поверхнями розставляє блискучі акценти в гламурній тенденції 50-х років. На додаток до цієї колірної гами, можна також пофарбувати в будь-який бажаний тон RAL CLASSIC. Ви завжди можете покластися на якісну й міцну поверхню.

додаткова інформація про концепцію кольорів Kermi

Панельний радіатор Kermi Verteo Line цирконієво-срібного кольору Metallic

Панельні радіатори – покриття для особливих вимог

 • Антикорозійне покриття
  У зоні розпилення душових або туалетів чи пісуарів у приватних та громадських приміщеннях вимог до покриття радіатора менше, ніж у приміщеннях з агресивною та/або вологою атмосферою. Якщо радіаторам потрібен підвищений захист через такі місця, покриття відповідно до DIN 55 900 недостатньо. Однак, крім захисту, особливі вимоги висуваються також до зовнішнього вигляду покриття. Kermi пропонує для цього доступніше антикорозійне покриття. Можливе порошкове покриття відповідно до колірної концепції Kermi згідно з традиційно високим стандартом Kermi. Для цих цілей антикорозійне покриття забезпечує оптимальний захист від корозії з високими вимогами до зовнішнього вигляду.
 • Гаряче цинкування
  Комерційні приміщення з агресивною і/або вологою атмосферою, як-от м’ясні лавки, сауни, басейни або ті, де переважає солоне морське повітря, висувають високі вимоги до покриттів радіаторів. Те саме стосується приміщень, які регулярно виконується вологе прибирання за допомогою очищувача високого тиску. Гаряче цинкування забезпечує найкращий захист від корозії. У результаті гарячого цинкування поверхня виходить нерівною. Тоді виконується покриття текстурованою фарбою білого кольору RAL 9016 для однорідного зовнішнього вигляду.

додаткова інформація про захист від корозії від Kermi

Покриття для панельних радіаторів Kermi для спеціального застосування