inside
Вентильний конвектор Kermi KNV. З повністю вбудованим клапаном

Конвектори Kermi Високі стандарти дизайну з величезною тепловою потужністю.

Маленький, компактний і повний енергії. Конвектори Kermi ідеально підходять для приміщень із масштабним склінням. Завдяки високій тепловіддачі вони утворюють невидимий тепловий екран і запобігають поширенню холодного потоку в приміщення.

Вигнуті, з одним або декількома кутами, з’єднані – завдяки варіативності виконання конвектори можуть із легкістю вписатися в будь-яке приміщення. Використовуючи відповідні комплектуючі, ви можете легко перетворити конвектор у лавку. Заощадити енергію дозволить також розташований на задній стінці конвектора вбудований екран теплового випромінювання, який мінімізує тепловтрати через скляну поверхню до 80 %.

Вентильний конвектор Kermi KNV

Вентильний конвектор KNV

Вентильний конвектор Kermi KNV. З повністю вбудованим клапаном.

Вікна заввишки до стелі й просторе зовнішнє скління вимагають особливих радіаторних рішень. Вентильні конвектори Kermi створені для цього. Елегантний, компактний, з величезною тепловою потужністю – для переконливої й непомітної інтеграції в інтер’єр. Тут високі стандарти дизайну поєднуються з оптимальним контролем теплової потужності. Завдяки вбудованому комплекту клапанів поруч із конвектором немає прямого й зворотного потоку. І це помітно не лише візуально, але й у процесі монтажу.

Kermi Ventil-Konvektor KSV mit Strahlungsschirm - Perfekt vor großer Fensterfläche

Вентильний конвектор KSV з екраном

Вентильний конвектор Kermi KSV. Із вбудованим екраном.

Усі вимоги до теплоізоляції конвекторів типу KSV виконані й елегантно та компактно реалізовані: теплоізоляція для запобігання втрати тепла від зовнішніх поверхонь вікон. Спеціально розроблена технологія, інтегрована на зворотному боці конвектора, ефективно запобігає тепловипромінюванню до поверхні вікна, тим самим скорочуючи тепловтрати до 80 відсотків.

Kermi Kompakt-Ventil-Konvektor KKV. Mit integrierter Ventilgarnitur

Компактний вентильний конвектор KKV

Компактний вентильний конвектор Kermi KKV. Із вбудованим клапаном.

Спектр застосування компактних конвекторів у сучасній архітектурі стає все ширший. Відповідно варіюється й програма Kermi: наприклад, версія клапана. Велика свобода дій при проєктуванні інтер’єру завдяки широкому вибору монтажних параметрів. Ще однією перевагою є зручність монтажу завдяки зовсім невеликій вазі приладів. До цього можна додати невеликий об’єм теплоносія, що забезпечує короткий час реакції.

Конвектор Kermi KNN з додатковою лавою

Конвектор Kermi KNN. Комфорт тепла в елегантному компактному виконанні.

Плоскі зовні, потужні всередині, конвектори Kermi ідеально вирішують проблему теплорозподілу, зокрема в приміщеннях із масштабним зовнішнім склінням: з панорамними вікнами, вітринами й заскленими терасами. Короткий час нагріву й чутлива регулювання. Поставляється в готовому до використання вигляді й найвищій якості в захисній упаковці. Наявність декоративного облицювання на вибір. Легкий і простий монтаж завдяки універсальному підключенню.

Конвектор KNN

Конвектор Kermi KSN. З вбудованим екраном випромінювання для запобігання втрати тепла перед віконними поверхнями

Конвектор KSN з екраном

Конвектор Kermi KSN. Із вбудованим екраном.

Усі вимоги до теплоізоляції конвекторів виконані й компактно реалізовані: теплоізоляція для запобігання втрати тепла від зовнішніх поверхонь вікон.

Спеціально розроблена технологія, інтегрована на зворотному боці конвектора, ефективно запобігає тепловипромінюванню до поверхні вікна, тим самим скорочуючи тепловтрати до 80 відсотків.

Компактний конвектор Kermi KKN

Компактний конвектор KKN

Компактний конвектор Kermi KKN Компактна стандартна версія.

Компактна стандартна версія пропонує велику свободу дій при проєктуванні інтер’єру завдяки широкому вибору монтажних параметрів. Ще однією перевагою є зручність монтажу завдяки зовсім невеликій вазі приладів. Компактні конвектори Kermi стандартно поставляються в білому кольорі RAL 9016. Крім того, концепція кольорів Kermi пропонує широкий вибір модних індивідуальних колірних рішень. За додаткову плату можна покрити будь-яким бажаним кольором.

Технічні дані

 
Монтажна висота 70–280 мм
Монтажна довжина 500–6000 мм
Глибина монтажу 72–316 мм
Теплопродуктивність 75/65-20 °C 88–8800 Вт

Технічні дані

 
Монтажна висота 70–280 мм
Монтажна довжина 500–6000 мм
Глибина монтажу 72–316 мм
Теплопродуктивність 75/65-20 °C 88–8800 Вт

Спеціальні рішення

Вигнуті, одно- або багатокутні, з’єднані … Конвектори Kermi можна адаптувати практично до будь-яких потреб.

Досконала інтеграція у відповідні умови приміщення – одна із сильних сторін конвекторів Kermi. Вигнута форма чи адаптована до радіуса стіни, зокрема невидима вбудована теплоізоляція або діагональне виконання з прямим кутом. Kermi також пропонує спеціальні рішення, точно націлені на індивідуальні побажання й вимоги до внутрішнього оформлення. Поєднання конвектора й зручної лавки теж не проблема. Для цього Kermi пропонує два різних комплекти (без сидіння) в рамках своєї програми, які можна дооснастити.

Спеціальні рішення для індивідуальної адаптації Kermi

  • Кутова або вигнута модель
  • З’єднані конвектори з поперемінним або одностороннім підключенням
  • Спеціальні відстані між центрами ніпелів для заміни радіаторів DIN
  • Використовуючи відповідні комплектуючі, ви можете легко перетворити конвектор у лавку.
Кутовий конвектор Kermi – чудово впишеться в будь-яке приміщення
Вигнутий конвектор Kermi – чудово впишеться в будь-яке приміщення

Рекомендації щодо радіаторів

Рекомендації та інформування від Kermi

Який радіатор краще вибрати?

Kermi пропонує широкий асортимент радіаторів – вони є  важливою частиною системи Kermi x-optimized. Які є радіатори? І які краще вибрати? Наш посібник має допомогти вам знайти правильний радіатор. Тому що Kermi є лідером у виробництві радіаторів.

Докладна інформація: який радіатор краще вибрати?

Документи для торгових партнерів

Графічні дані

Графічні дані Kermi

сервіс недоступний

Рішення для електронної обробки даних

Рішення для електронної обробки даних компанії Kermi