inside

Diveo® Функціональність відповідає комфорту.

Немає кращого способу поєднати комфорт опалення у ванній зі зразковим співвідношенням ціни та якості. Елегантний і стильний дизайн найкрасивішим чином привносить комфорт у будь-яку ванну кімнату. Характерний поділ на 4 блоки горизонтальних, відкритих збоку труб опалення дозволяє легко вішати рушники на будь-якій висоті. На додаток до численних труб для рушників також можна встановити гачок, на якому можна повісити халат або одяг.

Зразковою в Diveo є гнучкість, обумовлена асиметричними або центральними точками підключення, на вибір розміщеними праворуч або ліворуч відкритими опалювальними трубами, а також трьома варіантами висоти й двома довжини. Водночас широкий спектр кольорів пропонує відповідні тони на будь-який смак – від класичних санітарних тонів, яскравих кольорів і блискучого металевого дизайну в стилі ретро до повністю хромованого виконання.

Kermi Diveo Badheizkörper in circonsilber Metallic
Kermi Designheizkörper Diveo

Моделі

50-міліметрове підключення по центру в радіаторі Diveo

На вибір поперечні труби відкриваються ліворуч або праворуч. З 50-міліметровим підключенням по центру або боковим підключенням.

Kermi Diveo Designheizkörper mit seitlichem Anschluss
Дизайнерський радіатор Kermi Diveo кольору цирконієво-срібний Metallic

Diveo-EПовністю електричне керування для цілорічного обігріву незалежно від центрального опалення. У наявності є такі електричні комплекти:

  • Електрокомплект FKS
  • Електрокомплект WKS
  • Електрокомплект WFS (див. рис.)
  • Електрокомплект WFC

Diveo також у наявності з додатковим електричним керуванням .

Додаткова інформація про електрорішення

Аксесуари

Дизайнерський радіатор Kermi Diveo з хромованим гачком для рушника

Хромований гачок для рушника

Нагороди

Universal Design для Kermi
Universal Design від Kermi

Universal Design це стратегічний відповідь дизайну на соціальні зміни. Universal Design поєднує різні дисципліни для формування продуктів, послуг, архітектурних форм і технологій у комунікації з користувачами.

Технічні дані

 

Монтажна висота 940, 1320, 1700 мм
Монтажна довжина 450, 600 мм
Глибина монтажу 46 мм
Теплопродуктивність 75/65-20 °C 244 - 940 Вт

Рекомендації щодо радіаторів

Рекомендації та інформування від Kermi

Який радіатор краще вибрати?

Kermi пропонує широкий асортимент радіаторів – вони є  важливою частиною системи Kermi x-optimized. Які є радіатори? І які краще вибрати? Наш посібник має допомогти вам знайти правильний радіатор. Тому що Kermi є лідером у виробництві радіаторів.

Докладна інформація: який радіатор краще вибрати?