inside

Дизайн-радіатори й сушарки для рушників

Чому дизайн-радіатори і сушарки для рушників від Kermi? Від простої сучасної елегантності до екстравагантної базової моделі: з нашими дизайн-радіаторами ви можете надати індивідуальності своїй ванній і житловому простору. Покажіть свою стильну індивідуальність, оформивши приміщення з неповторною естетикою тепла. Тому що дизайн приміщення не має обмежуватися закам’янілими поглядами на радіатори. Радше навпаки, радіатори мають сприяти гармонії вашого житлового простору. Що стосується робочого режиму, ви можете обрати з-поміж режиму роботи з мережевою гарячою водою, додаткового або повністю електричного режиму .

Ваша перевага з дизайн-радіаторами й сушарками для рушників

Якість

Найвищі стандарти якості поширюються не лише на конструкцію наших радіаторів, а й на бездоганну якість виготовлення та ідеальну обробку поверхні. Додатковий невидимий захист від корозії Kermi забезпечує оптимальну довговічність в особливо вологих приміщеннях, тож ви можете насолоджуватися радіатором для ванної кімнати протягом довгого часу.

Електричний режим

Дизайн-радіатори й сушарки для рушників у додатковому електричному режимі можуть працювати як завдяки системі центрального опалення, так і незалежно від неї. Додаткове електричний режим– ідеальне рішення для перехідного періоду навесні й восени: центральне опалення часто вже (або ще) працює в літньому режимі, у той час як трапляються холодні дні – неприємна річ, особливо у ванній кімнаті. Наші радіатори з повністю електричним нагрівом – ідеальне рішення там, де немає центрального опалення.

Легко в плануванні

Асортимент наших радіаторів для ванних кімнат і житлових приміщень охоплює велику кількість виробів для ванн різної довжини, висоти і теплової потужності. Таким чином ви можете знайти ідеальний радіатор, який відповідатиме вашим індивідуальним вимогам. Багато моделей можна використовувати, як от радіатори заміни, оскільки ті відповідають відстані між центрами ніпелів вашого старого радіатора DIN і дозволяють легко перейти на затишне, комфортне тепло.

Концепція кольорів

Відкрийте для себе наші дизайн-радіатори в простих і водночас модних кольорах RAL із металевою обробкою. Відчуйте піднесення , оцінивши, наскільки добре наші радіатори вписуються в модні житлові приміщення!

Аксесуари

Комфорт не обмежується високою теплопродуктивністю й простою установкою. Практичні аксесуари роблять наші дизайн-радіатори й сушарки для рушників справді універсальними. 

Екологічність

Ми постійно працюємо над новим підходом і виробничими процесами, щоб виробляти радіатори з економією ресурсів. Тому що справжні зразкові радіатори встановлюють стандарти не лише з точки зору обігріву й дизайну приміщення, а й з точки зору прогресивного і екологічно чистого виробництва.

Дизайн-радіатор і душові кабіни

Плануєте нову ванну кімнату? Тоді без відповідної душової кабіни, яка доповнюватиме новий радіатор не обійтися. Наша програма душових кабін дотримується чіткого стилю форм, тож ідеально поєднуватиметься з вашим новим радіатором. Завдяки кахельній душовій зоні на рівні підлоги, елегантній душовій кабіні та класичній, непідвладній часу сушарці для рушників ви не тільки створите чудовий дизайн для своєї нової ванної кімнати: ви також створите оазис добробуту для всіх поколінь. Тепер ви точно не спіткнетеся, заходячи в душову зону, а сама кабіна легко очищатиметься завдяки KermiCLEAN. Дизайн-радіатори і душові кабіни Kermi – це краса та комфорт як єдине ціле. Що ще може стояти на шляху вашої особистої ванної кімнати, повної затишку й комфорту?

Душова кабіна NICA й дизайн-радіатор Rubeo