inside

Рекомендації щодо кліматичного обладнання в приміщенні

Чи то будівництво нового будинку або ж реконструкція – Kermi – це ваш компетентний партнер в області рішень для опалення, охолодження й вентиляції. У наших посібниках ми пояснюємо найважливіші технічні терміни й даємо поради щодо вибору продукції, від радіаторів до побутової вентиляції.

Посібник

Рекомендації щодо радіаторів

Чому слід вибрати енергоощадні радіатори therm-x2?

Завдяки запатентованій технології послідовного потоку x2 панельні радіатори Kermi therm-x2 – це унікальне рішення для сучасного передавання енергії. З високою ефективністю, заощаджує до 11 % енергії та забезпечує 100 % комфорту – у будь-який точці експлуатації.

Додаткова інформація: чому слід вибрати енергоощадні радіатори therm-x2?

Технологія клапанів і гідравлічне балансування

У всіх радіаторах Kermi з клапанами сучасна технологія клапанів забезпечує зручне регулювання, комфортне нагрівання й енергоефективність. Завдяки цьому ми встановлюємо стандарти в технології радіаторних клапанів – особливо що стосується спрощення гідравлічного балансування.

Додаткова інформація: технологія клапанів і гідравлічне балансування

Рекомендації та інформування від Kermi

Який радіатор краще вибрати?

Kermi пропонує широкий асортимент радіаторів – вони є  важливою частиною системи Kermi x-optimized. Які є радіатори? І які краще вибрати? Наш посібник має допомогти вам знайти правильний радіатор. Тому що Kermi є лідером у виробництві радіаторів.

Докладна інформація: який радіатор краще вибрати?