inside
Сучасний односімейний будинок із продуктами Kermi

Односімейний будинок

Удома, у власних чотирьох стінах. Прибл. 52 % всіх жителів Німеччини мають приватні будинки, прибл. 45 % із них також проживають у цих будинках. На першому місці в списку побажань розміщено односімейні будинки, або приватні квартири в невеликих багатосімейних будинках. У такому разі ми допомагаємо реалізувати мрію про власні чотири стіни, даючи змогу отримати більше простору й незалежності завдяки індивідуалізованому оснащенню будинку й комфортному опаленню.

Як власник будинку ви можете внести свій вклад у захист довкілля, використовуючи інноваційні системи, оскільки така інвестиція дає змогу не лише зменшити енергоспоживання, а й мінімізувати викид CO². Крім того, ви можете використати потенціал для довготривалої економії, складаючи план затрат на електроенергію. Під час будівництва й реконструкції такий підхід краще функціонуватиме в разі наявності ідеально скоординованої системи, завдяки якій можна досягти максимальної ефективності.

Індивідуальний рівень комфортного опалення

Сучасний односімейний будинок
Затишний односімейний будинок
Односімейний будинок

Рішення від Kermi відповідають усім вимогам власників будинків. Вони підходять для капітальних будівель і модульних будинків і мають велику кількість інших переваг, крім комфорту, зовнішнього вигляду й функціональності.

  • Атмосфера: сучасний дизайн, підходить для будь-якого інтер’єру
  • Комфорт: ще більше затишку завдяки подвійній функції опалення й охолодження
  • Розширене керування: підтримує використання функцій Smart Home і цифрові інтеграції/підключення для керування, наприклад за допомогою смартфону
  • Низькі витрати на експлуатацію: низьке енергоспоживання завдяки ефективному режиму роботи, а також низькі витрати на обслуговування
  • Не містить шкідливих речовин: у використовуваних матеріалах і під час роботи
  • Захист клімату/повторне використання: під час виготовлення й експлуатації компоненти системи забезпечують мінімальний рівень викидів CO2Зона обслуговування
  • Надійність: довговічність і надійна експлуатація

Інноваційна техніка для опалення, охолодження й вентиляції

Якщо ви плануєте придбати будинок чи приватну квартиру, ми можемо надати вам різноманітні варіанти опалення, подання гарячої води й забезпечення відповідного мікроклімату. Наші продукти підходять і для невеликих приватних квартир із низькою потребою в опаленні, і для великого односімейного будинку, у якому знайдеться місце для всієї сім’ї.

Панельний радіатор therm-x2 LineV-Plus

Панельний радіатор therm-x2. Запатентована технологія x2 для максимальної енергоефективності й приємної атмосфери.

Дизайн-радіатор Ideos від Kermi

Радіатори для ванних кімнат і житлових приміщень. Для індивідуалізованого оснащення ванних кімнат і віталень.

Підігрів стін і підлоги

Панельне опалення. Невидиме опалення й охолодження для будь яких вимог за допомогою системи підігріву стін чи підлоги x-net.

Горизонтальна стінка-радіатор Kermi

Стінки-радіатори. Надзвичайна потужність опалення з коротким часом розігрівання й точним керуванням. Доступні як спеціальне рішення для будь-якої монтажної ситуації.

Вентиляція житлового приміщення x-well S370 від Kermi

Контрольована вентиляція житлового приміщення. Чистіше повітря й приємний мікроклімат у сучасних будинках.