inside
Багатосімейний будинок із продуктами Kermi

Багатосімейний будинок

Одна з основних потреб людей – знайти своє місце. Багатосімейні будинки забезпечують житлом велику кількість людей. Щоб така нерухомість стала економічно вдалою, власники будівель приділяють особливу увагу фінансовій стійкості, високому рівню надійності виконання, належній якості за доступними цінами, а також екологічному й сучасному методу будівництва з надзвичайною енергоефективністю.

Найкраща якість і сучасна функціональність

Багатосімейний будинок
Багатосімейний будинок
Багатосімейний будинок із продуктами Kermi

Вимоги й потреби в кожній квартирі багатосімейного будинку відрізнятимуться. У житлових комплексах чи приватних квартирах важливими будуть інші фактори: технологія має робити будівлю придатною для її мешканців.

  • Атмосфера: сучасний дизайн, підходить для будь-якого інтер’єру
  • Комфорт: ще більше затишку завдяки подвійній функції опалення й охолодження
  • Розширене керування: підтримує використання функцій Smart Home і цифрові інтеграції/підключення для керування, наприклад за допомогою смартфону
  • Низькі витрати на експлуатацію: низьке енергоспоживання завдяки ефективному режиму роботи, а також низькі витрати на обслуговування
  • Не містить шкідливих речовин: у використовуваних матеріалах і під час роботи
  • Захист клімату/повторне використання: під час виготовлення й експлуатації компоненти системи забезпечують мінімальний рівень викидів CO2Зона обслуговування
  • Надійність: довговічність і надійна експлуатація

Економічно ефективне забезпечення теплом і гарячою водою

У багатосімейних будинках вимоги й потреби мешканців дуже відрізняються – під одним дахом можуть розташовуватися й маленькі, і великі квартири, а також мешкати окремі особи чи сім’ї. У такому разі потрібно шукати рішення, яке б підходило для всіх. Найекономічніший спосіб зробити це – створити узгоджену систему, у якій ідеально комбінуються опалення, подання гарячої води й вентиляція.

Горизонтальна стінка-радіатор Kermi

Стінки-радіатори. Надзвичайна потужність опалення з коротким часом розігрівання й точним керуванням. Доступні як спеціальне рішення для будь-якої монтажної ситуації.

Інфрачервоний радіатор Kermi Elveo

Радіатори для ванних кімнат і житлових приміщень. Для індивідуалізованого оснащення ванних кімнат і віталень.

Підігрів стін і підлоги x-net

Панельне опалення. Невидиме опалення й охолодження для будь яких вимог за допомогою системи підігріву стін чи підлоги x-net.

Панельний радіатор therm-x2 LineV-Plus

Панельний радіатор therm-x2. Запатентована технологія x2 для максимальної енергоефективності й приємної атмосфери.

Вентиляція житлового приміщення від Kermi

Контрольована вентиляція житлового приміщення. Чистіше повітря й приємний мікроклімат у сучасних будинках.