inside
Рішення для ремонту

Рішення для реновації Kermi

Тепло давно стало необхідною умовою нашого благополуччя. Для Kermi цілком очевидними є рішення, що генерують і забезпечують це тепло особливо ресурсоощадним і ефективним способом. Завдяки інноваційним системам, компанія Kermi вже більше п’яти десятиліть присутня скрізь, де люди хочуть поєднувати тепло та якість життя.

У процесі оновлення і ремонту будинку багато людей хочуть отримати сучасні, екологічно чисті рішення з перспективою на майбутнє. Але так само задумуються, що зараз насправді можливо і корисно. Kermi пропонує систему продуктів, що полегшить для вас модернізацію та оновлення.

Рішення для ремонту

Заміна радіаторів під час переобладнання, реконструкції, модернізації.

Будучи одним із провідних виробників опалювальної техніки й фахівців із реконструкції, Kermi пропонує повну програму модернізації з універсальними рішеннями. Для будь-яких цілей і потреб. З індивідуальними рішеннями для заміни, з точністю до міліметра для всіх поширених варіантів підключень. Для чистої і швидкої заміни фахівцем з опалення. Від одного дня до іншого, без трудомістких укладань і малярських робіт. Або за допомогою передових систем поверхневого опалення, які компанія Kermi розробила спеціально для реконструкції.

Системна техніка з одного джерела.

Для того щоб сучасні системи опалення працювали енергоефективно, різні компоненти слід ідеально підібрати один до одного. Це єдиний спосіб забезпечити ефективне й надійне функціонування впродовж тривалого періоду. Замінюючи або додаючи наші точно підігнані окремі компоненти – чи то радіатори або підлогове опалення – ви вже сьогодні отримуєте вигоду від оптимальної енергоефективності, до того ж, зберігаючи можливість розширення до повної системи Kermi System x-optimiert.

High Quality. Made in Germany.

Який би радіатор ви не вибрали, з Kermi ви отримуєте гарантію високої якості й найкращого довговічного функціонування. Ми раді запропонувати вам це як чорним по білому – наприклад, у вигляді нашої розширеної гарантії відповідно до декларації про прийняття відповідальності з ZVSHK або знаком якості RAL, яким відзначено наші вироби. Сертифікати відповідно до стандартів DIN EN ISO 9001:2015 і DIN EN ISO 14001:2015 не лише підтверджують всебічне забезпечення якості, а й відповідальне ставлення до навколишнього середовища. За допомогою системи енергетичних зобов’язань DIN EN ISO 50001:2018 компанія Kermi також демонструє свою прихильність підвищенню енергоефективності в рамках усієї своєї діяльності. Цей самостійно встановлений високий стандарт якості продовжує забезпечувати винятковий сервіс і чітку структуру продажів – радіатори Kermi доступні лише у вашого кваліфікованого партнера з опалення і сантехніки.

Знак якості RAL як гарантія високої якості

Знак якості RAL як гарантія високої якості 

Стабільна, надійна якість продукції відповідно до стандарту EN 442

Стабільна, надійна якість продукції відповідно до стандарту EN 442

Теплопродуктивність за європейським стандартом EN 442

Теплопродуктивність за європейським стандартом EN 442 

Система забезпечення якості відповідно до стандарту DIN EN ISO 9001:2008. Екологічний менеджмент відповідно до стандарту DIN EN ISO 14001:2004. Система енергетичного менеджменту відповідно до DIN EN ISO 50001:2011

Система забезпечення якості відповідно до стандарту DIN EN ISO 9001:2015. Екологічний менеджмент відповідно до стандарту DIN EN ISO 14001:2015. Система енергетичного менеджменту відповідно до DIN EN ISO 50001:2018

Замініть радіатори і заощаджуйте витрати на опалення

Жоден інший захід із реконструкції не є настільки ефективним, як оновлення системи опалення. Це вигідно для вас, оскільки ви значно зменшуєте витрати на електроенергію і викиди речовин, що забруднюють навколишнє середовище. Зрештою, теплові насоси, конденсаційні котли й сонячні колектори – це, без сумніву, майбутнє енергоефективного виробництва тепла. Однак, окупність нової системи опалення буде швидша, якщо встановити нові, високоефективні радіатори. Завдяки однаковим розмірам з’єднань радіаторів Kermi, старі радіатори можна легко замінити.

Державне і місцеве самоврядування субсидують численні заходи з модернізації. Ваш фахівець з опалення Kermi знає інформацію про всі дійсні заходи щодо отримання субсидій. Важливо. Перед інвестуванням слід подати заявку й отримати схвалення.
Докладніше

Радіатор therm-x2 Plan від Kermi
Радіатор

Багато вагомих причин, щоб саме зараз замінити старі радіатори DIN:

 • Великий вміст води робить радіатори DIN громіздкими. Сучасні радіатори можна більш точно регулювати й забезпечувати ефективніше використання енергії.
 • Сучасні радіатори значно потужніші. Вони дозволяють зменшити робочу температуру й тим самим економити енергію.
 • Заміна теплогенератора вимагає адаптації радіаторів до нових умов експлуатації.
 • У випадку сучасних теплогенераторів, як-от, конденсаційні котли, теплові насоси й сонячні теплові системи, ефект економії проявляється лише після їх точної адаптації до нових умов експлуатації.
 • Іржа в старих радіаторах може спричинити протікання.
 • Сучасні радіатори підвищують комфорт і цінність вашого будинку й забезпечують комфортний мікроклімат у приміщенні.
 • Дизайн радіатора Kermi доповнює відчуття нового життя.

... тому що заміна радіаторів Kermi ...

 • може здійснюватися без будь-яких змін у підключенні, без бруду й робіт із переобладнання.
 • обходиться без непривабливих гвинтових з’єднань або заміни лінії
 • доступні в багатьох варіантах, а також, якщо потрібно, в трендових відтінках інноваційної концепції кольорів радіатора Kermi

Закрийте ланцюжок енергозбереження.

Під час реконструкції системи опалення не робіть справу лише на половину, та закривайте ланцюжок енергозбереження – за допомогою потужних радіаторів від Kermi. Таким чином ви не лише залучите повний потенціал економії нової системи опалення, але й підвищите комфорт та якість життя.

Радіатори з дизайнерським оформленням.

На додаток до економії коштів і позитивного впливу на наше довкілля, дизайн і практичні аспекти також відіграють важливу роль під час вибору нових радіаторів. Адже в сучасних умовах життя старі радіатори DIN швидко перетворюються на візуально чужорідне тіло. Якщо раніше старі радіатори закривали й ховали, то радіатори від Kermi стають візуальним акцентом у будь-якій кімнаті.

Реновація з Kermi виконується легко й просто.

Безперечно, що сучасні радіатори – це розумна інвестиція. З Kermi їх можна впровадити без особливих зусиль: незалежно від ситуації з підключенням, вам не доведеться замінювати наявні труби й з’єднання. Відстань між центрами ніпелів, яка точно відповідає старим радіаторам DIN, забезпечує швидку й чисту заміну – практично без бруду та пилу. Ще ніколи не було так просто досягти бажаного результату, як з новим енергоощадним радіатором із новим дизайном. Із дня в день.

Потужні вертикальні радіатори, які можна адаптувати до ваших потреб із точністю до міліметра, можуть легко замінити радіатори DIN.

Змінний радіатор Kermi для ванної кімнати – підходить із точністю до міліметра
Змінний радіатор Kermi – підходить із точністю до міліметра

Підходить із точністю до міліметра. Радіатори для заміни Kermi просто встановлюються на місце попереднього радіатора.

Реконструкція, оновлення, модернізація – Kermi також пропонує широкий спектр можливих рішень.

1. Радіатори для заміни Kermi. Огляд.

2. Поверхневе опалення і охолодження x-net Зручні для споживача рішення для модернізації.

Серія Plus для модернізації

 • Реконструкція і переобладнання в житловому стані
 • можна укладати без врізання і демонтажних робіт
 • надзвичайно низькі висоти установки
 • сумісні з різним підлоговим покриттям

Довгий час встановлення підлогового опалення вимагало неабияких зусиль. Не в останню чергу завдяки неперевершеному комфорту опалення, системи контролю температури поверхні зараз є стандартними як для приватних, так і для комерційних нових будівель, а також для модернізації давно збудованих. Панельні системи опалення x-net від Kermi особливо прості й швидкі у встановленні й ідеально підходять для комбінування всіх енергоефективних теплогенераторів, як-от, конденсаційні котли, сонячні системи або теплові насоси, економічно ефективним і екологічно чистим способом. І найкраще: чим більше розмір поверхні, що випромінює тепло, тим  більша ефективність та економічна вигода системи опалення.

Рішення для ремонту

Унікальний підігрів підлоги – швидкий, надійний і універсальний для будь-якої поверхні.

Чудово підходить для ремонту завдяки невеликій монтажній висоті: від 17 мм. Це запобігає непотрібному нарощуванню висоти від вихідного підлогового покриття.

Універсальний і легкий – підігрів підлоги за допомогою гіпсокартонних  панелей – спеціально для ремонту.

3. Щоб почуватися добре. Швидкий огляд ремонтних рішень Kermi.

Ремонтні рішення від Kermi, що заслуговують вашої уваги.
Рішення Kermi для ремонту вашого будинку

Панельний радіатор therm-x2

Енергоощадний радіатор

 • Проста заміна старих радіаторів завдяки однаковим розмірам з’єднань
 • Запатентована технологія x2 therm-x2 зі збільшеною на 100 % часткою випромінювання для оптимальної теплопродуктивності
 • економія енергії до 11 %

до продуктів

Дизайн-радіатори і радіатори для ванних кімнат

до продуктів

Поверхневе опалення і охолодження x-net

Ідеально підходить для ремонту завдяки низькій висоті монтажу

 • Щоб не нарощувати велику висоту на наявному підлоговому покритті, тонкошарова система x-net C15 висотою від 17 мм є ідеальним рішенням.
 • підходить для всіх поверхонь – швидка, міцна й універсальна: система x-net C16 clip System
 • універсальна легка  для ремонту: система сухої стяжки x-net C13
 • Встановлення підлогового опалення/охолодження практично без бруду, знесення і робіт із довбання поверхонь 
 • створено для економічного та екологічно чистого поєднання всіх енергоефективних теплогенераторів

до продуктів

Вентиляція житлових приміщень x-well

Індивідуальні концепції вентиляції для підтримки комфортних умов

 • очищає повітря від частинок пилу і пилку
 • запобігає появі вогкості й цвілі
 • постійний повітрообмін у житлових приміщеннях
 • регульована вентиляція житлового приміщення з рекуперацією тепла

до продуктів