inside

Основні проекти

Kermi – компетентний і надійний партнер клієнтів зі сфери торгівлі, спеціалізованих оптових компаній, проектувальників і архітекторів. Саме тому вирішили  встановити  наші продукти в багатьох будівлях національного й міжнародного значення – від закладів культури й медичних закладів до житлових комплексів, готелів, промислових будівель і спортивних закладів. Серед багатьох проектів із забезпечення мікроклімату можна назвати наприклад, аеропорт Мюнхена, Ельбська філармонія в Гамбурзі, Audi AG або BMW Group, VDI Düsseldorf. Крім відомих об’єктів, наші продукти використовують і для  незвичайних рішень , наприклад у зоопарку м. Нюрнберг із використанням обігріву підлоги x-net.

Докладніше про наші проекти

Готель Ramada Hotel, Берлін із продуктами Kermi

Приклади проектів

Fraport як проект Kermi

Джерело зображення: Fraport AG

Проекти з продуктами Kermi – Fraport, Франкфурт

Fraport AG, Франкфурт, Німеччина

Fraport AG є однією з провідних міжнародних груп у сфері аеропортового бізнесу й керує аеропортом Франкфурту, одним із найважливіших вузлових аеропортів світу. Як досвідчений керуючий аеропортом Fraport разом із партнерами розвиває Франкфуртський аеропорт, розширюючи його до Frankfurt Airport City – визначне місце для надзвичайної мобільності, пригод і нерухомості.

У спектр послуг Fraport AG входять не лише всі послуги, пов’язані із забезпеченням польотів, Fraport також є компетентним партнером у сфері роздрібної торгівлі в аеропортах і розвитку нерухомості. Як постачальник повного спектру послуг у сфері керування аеропортами, Fraport AG через інвестиції й дочірні компанії веде активну діяльність на чотирьох континентах. Компанія Kermi забезпечує комфортним опаленням різноманітні приміщення аеропорту Франкфурту, установивши прибл. 1400 панельний радіаторів і конвекторів.

Продукти Kermi:  

Панельний радіатор therm-x2

Конвектори

Проекти з продуктами Kermi – арена Žalgirio Kaunas, Литва

Джерело зображення: Арена Žalgirio в м. Канаус

Арена Žalgirio в м. Канаус, Литва

Арена Žalgirio в м. Каунас, другому за величиною місті Литви, є важливим місцем проведення національних спортивних заходів.

Перший камінь фундаменту цієї будівлі заклали в серпні 2008 року. Арену було офіційно відкрито у 2011 г., незадовго до початку Чемпіонату Європи з баскетболу, тоді на ній відбулися всі фінальні ігри. Стадіон площею 40 000 м2 вміщає до 21 000 осіб. тут регулярно проходять баскетбольні матчі найвідомішого баскетбольного клубу країни Žalgiris Kaunas. Стадіон також є популярним місцем для проведення концертів, ярмарок та інших спортивних заходів. Особливістю є й розташування: усі територія разом зі стадіоном, офісами, ресторанами й суміжною спортивною зоною розташовано на острові річки Неман у самому центрі м. Каунас.

Пропонуючи вибір із трьохста радіаторів і колекторів Plan, зокрема екрани, компанія Kermi забезпечує комфортний мікроклімат під час експлуатації. 

Панельний радіатор therm-x2

Конвектори

 

Проекти з продуктами Kermi – Wüstenrot, Зальцбург

Джерело зображення: Wüstenrot Versicherungs-AG

Wüstenrot Versicherungs-AG, Зальцбург, Австрія

Wüstenrot Group –  відома центральноєвропейська фінансова група. Прибл. 2500 працівників в Австрії, Хорватії й Словаччині успішно обслуговують понад 2,2 мільйони клієнтів, пропонуючи їм універсальні рішення щодо заощадження, фінансування, забезпечення й страхування.


У процесі реконструкції сучасної офісної будівлі за адресою Alpenstraße 61, Зальцбург, було встановлено понад 300 енергоощадних радіаторів therm-x2 Plan у вишуканому кольорі «мат, слонова кістка». Інноваційний панельний радіатор therm-x2 характеризується раніше небаченими властивостями з огляду на енергоощадність і комфорт. Далі було вирішено використати в приміщеннях із великою площею зовнішнього скління конвектори Kermi. Невеликі, компактні, але надзвичайно потужні конвектори з коротким часом нагрівання можна ідеально інтегрувати в дизайн інтер’єру. 

Панельний радіатор therm-x2

Конвектори

Проекти з продуктами Kermi – Hauserhof, м. Лінц

Джерело зображення: Hauserhof, м. Лінц, Верхня Австрія

Hauserhof, м. Лінц, Австрія

Лінц – столиця Верхньої Австрії, з населенням прибл. 190 000 осіб, третє за величиною місто в Австрії після Відня й Грацу. Hauserhof, будівлю, названу в честь губернатора Йогана Непомук Хаузера, збудували в 1950–1953 рр. Будівельні роботи з капітального ремонту споруди Hauserhof розпочалися в червні 2005 р. і завершилися в кінці 2007 року. Реконструкція цієї будівлі є ще однією цеглинкою в процесі модернізації привокзального району м. Лінц. Як будівля адміністративного органу Верхньої Австрії, Hauserhof вміщує прибл. 15 000 квадратних метрів офісних приміщень для різних адміністративних органів землі.

Прибл. 1100 енергоощадних радіаторів therm-x2 від Kermi забезпечують комфортні умови в будівлі, відремонтованій відповідно до останніх стандартів.

Продукти Kermi:  

Панельний радіатор therm-x2

Проекти з продуктами Kermi – A-ROSA Kitzbühl

Джерело зображення: готель Grand SPA Resort A-ROSA

SPA в A-ROSA Kitzbühel – проект Kermi

Готель Grand SPA Resort A-ROSA, Кітцбюель, Австрія

Grand SPA Resort A-ROSA – престижне місце для відпочинку із зонами для гольфу, SPA й зимових видів спорту на території вишуканого курорту Кітцбюель. Готель, який має вигляд старовинної споруди, розташований посеред магічного гірського ландшафту Тірольських Альп, неподалік від регіону Wilden Kaiser. Завдяки особливій архітектурі з фасадом зі справжнього каменю й типовими еркерами, невеликими вежами, дерев’яними віконницями й критими балконами просторий комплекс гармонійно вписується в довколишню атмосферу. Готель має 115 номерів і 36 люксів, які характеризуються тірольським стилем, проте водночас сучасні й комфортно оснащені. Готель пропонує ідеальні умови для катання на лижах, верхової їзди, гірських походів чи звичайного відпочинку в будь-яку пору року. 

Компанія Kermi сприяє створенню приємної атмосфери в Grand SPA Resort A-ROSA в Кітцбюелі завдяки 300 встановленим радіаторам.

Продукти Kermi:  

Панельний радіатор therm-x2