inside

Міць сильної торгової марки

Компанія Kermi з основним офісом у Нижній Баварії вже понад 60 років розробляє й виготовляє опалювальну техніку. Наразі компанія є одним із провідних виробників продуктів у галузі опалювальної техніки у Європі. Як компанія-новатор у галузі економії й екології ми продовжуємо встановлювати стандарти у сфері технологій, дизайну й ефективності, маючи в розпорядженні прибл. 1300 кваліфікованих працівників у Платтлінгу й 700 колег у м. Стрібро, Чеська Республіка.

Kermi GmbH з основним офісом у Нижній Баварії

На яку ви можете покластись

Якість у пріоритеті. В основі лежать стандарти, які є значно обширнішими ніж норми й гарантовані міжнародними знаками якості. Від розробки продуктів до вибору матеріалів, найсучасніших методів виготовлення й серії суворих випробувань й до точної кінцевої перевірки, наші високі стандарти реалізуються в повному обсязі. Сертифікація згідно з DIN EN ISO 9001:2008 і DIN EN ISO 14001:2004 свідчить не тільки про всебічне забезпечення якості, але й про раціональне використання довкілля.

Made in Germany
Теплопродуктивність згідно з нормою DIN EN 442
Знак якості RAL
Сертифікована система керування
EN 442
5-річна гарантія на системи від Kermi

кажуть наші клієнти

Практичні, ефективні рішення й хороші зв’язки з нашими клієнтами – основа нашої корпоративної філософії. Тому ми дуже радіємо, якщо наші партнери-фахівці SHK визнають наші продукти й відзначають їх нагородами. Дякуємо!

Продукт 2021 року

Продукт 2021 року. Своєї ефективністю, якістю й різноманітністю наші радіатори змогли переконати читачів спеціалізованого порталу haustec.de. Майже 4.200 спеціалізованих партнерів визнали наші панельні радіатори «Найкращим продуктом 2021 року» в категорії «Використання, розподіл і регулювання тепла».

Best-of-SHK Award 2020 для x-well

Best of SHK Award. Системи вентиляції приміщень x-well отримали відзнаку Best of SHK Award 2020 у категорії «Клімат/вентиляція». Переможець визначається голосуванням читачів професійного журналу Si, тобто кваліфікованими спеціалістами SHK, фахівцями, які щоденно працюють із продукцією. Німецький професійний журнал Si , який виходить тиражом понад 50 000 примірників, є одним із найвідоміших професійних журналів на німецькому ринку.