inside

Обслуговування приватних клієнтів

Kermi надає великого значення обслуговуванню, оскільки задоволення вимог клієнтів найвищий пріоритет для нас. З нами у вас є компетентний партнер, який завжди на вашому боці: якість, довіра й заощадження ресурсів для нас так само важливі, як і традиційна діяльність, як і довгострокове партнерство з нашими клієнтами та нашими партнерами-фахівцями. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію.

Контакт

Kermi GmbH

Pankofen-Bahnhof 1

94447 Plattling

GERMANY

 

Телефон +49 9931 501-0

Факс +49 9931 3075

 

info@kermi.com

www.kermi.ua

 

Контактна особа для запитань щодо продукції Kermi по всьому світу

Kermi Worldwide

Натхнення

Обслуговування для професіоналів

Ви вже знайомі з нашим обслуговуванням для професіоналів? Наша служба обслуговування – це ваш компетентний контакт для отримання послуг і вирішення технічних питань щодо мікроклімату приміщень Kermi. Наша згуртована мережа фахівців для обслуговування дає нам можливість бути вашим надійним партнером для надання послуг і обслуговування. Технічні фахівці на місцях і в офісі, а також авторизовані партнери зі встановлення гарантують, що вам компетентно і швидко допоможуть вирішити будь-які проблеми.

Das Profi-Portal für Kermi Fachpartner

Для партнёров

Раздел для профессионалов предназначен для зарегистрированных партнеров в сфере, оптовых партнеров, проектировщиков или архитекторов. Используйте наши услуги для своей повседневной бизнес-деятельности.