inside

Нове антикорозійне покриття

У зоні досяжності бризок у душових або туалетах, біля пісуарів у приватних і громадських приміщеннях, а також у багатьох приватних і комерційних будівлях особливі вимоги представлено не лише до захисту від корозії, а й до зовнішнього вигляду і відчутті від покриття.

Якщо радіатори вимагають підвищеного захисту від бризок води і/або вологи через їхнє розташування, то нанесення покриття за стандартом DIN 55 900 недостатньо. Нове антикорозійне покриття Kermi пропонує недорогу альтернативу для оптимального захисту від корозії за високих вимог до зовнішнього вигляду і відчуттів. Спеціальне покриття наноситься безпосередньо на радіатор, а потім обробляється високоякісною порошковою фарбою.

Антикорозійне покриття Kermi: краще пункт за пунктом:

  • Особливо стійке покриття непомітно захищає радіатор від корозії
  • Фарбування в будь-який можливий колір, з добре відомою високою якістю Kermi
  • Доступно для всього асортименту Kermi: панельних радіаторів, дизайн-радіаторів, вертикальних радіаторів і конвекторів
Антикорозійне покриття Kermi захищає і добре виглядає

Сфери застосування

Антикорозійне покриття Kermi захищає там, де радіатори потрапляють під підвищений вплив вологи, як-от, біля пісуара.
Антикорозійне покриття Kermi захищає там, де радіатори потрапляють під підвищений вплив вологи, як-от, біля рукомийника.
Антикорозійне покриття Kermi захищає там, де радіатори потрапляють під підвищений вплив вологи, як-от, біля душової кабіни.
Антикорозійне покриття Kermi захищає там, де радіатори потрапляють під підвищений вплив вологи, як-от, біля ванни.

Нове антикорозійне покриття від Kermi: ідеально підходить там, де радіатори потрапляють під підвищений вплив вологи: наприклад, у зоні досяжності бризок у туалетах і пісуарах, у приватних ванних кімнатах безпосередньо над ванною або поруч із нею, безпосередньо поруч з душовими кабінами або в мийних кімнатах і роздягальнях на підприємствах або в громадських установах.