inside
Отопительная техника: новости
Kermi Neuheiten

Kermi GmbH вступило до «Асоціації інсталяторів України»

Наприкінці 2019 року Kermi GmbH, на загальних сборах «Асоціації інсталяторів інженерних систем України» отримали  сертифікат щодо прийняття Kermi GmbH до складу Ассоціації.

Саме з ініціативи «Асоціації інсталяторів» і завдяки зусиллям її членів в Україні протягом трьох останніх років проводиться Міжнародні фестивалі інсталяторів, монтажників, проектантів та сервісних інженерів «Install Fest» та «Clima Fest». У яких Kermi GmbH неодноразово брали участь.

Завдяки членству в Асоціації Kermi GmbH зможе поглибити співпрацю з інсталяторами та іншими спеціалістами ринку HVAC України.

За ініціативи Kermi GmbH у складі «Асоціації інсталяторів» було створено комітет «По впровадженню Європейських стандартів». Мета комітету максимально наблизити ринок HVAC України до Європейських принципів та якості роботи. Це стосується як стандартів якості продукції, стандартів виконання проектів та монтажу на об’єктах так і стандартів бізнес підходів.  Наразі Kermi GmbH очолює роботу в цьому комітеті.

«Асоціації інсталяторів інженерних систем України» - некомерційна громадська організація, яка об'єднує інсталяторів, виробників і постачальників обладнання, постачальників послуг з обслуговування та ремонту, інших господарських і громадських об'єднань в області водопостачання, опалення, кондиціонування повітря, каналізації та водовідведення, електричних та інших інженерних систем.

Kermi Übergabe Zertifikat
Kermi Beitrittserklärung

Kermi на виставці Архітектурна практика 2019

29 та 30 жовтня 2019 року, вже втретє в м. Києві відбулась міжнародна виставка «Архітектурна практика» зібравши на одному майданчику компанії з унікальними пропозиціями виключно для архітекторів, дизайнерів та проектувальників в інноваційному b2b форматі.

Це абсолютно новий формат для України, адже на заході поєднані комфортна, дружня атмосфера, прямі контакти, участь у семінарах та тренінгах та виставочна експозиція що давала можливість ознайомитись з передовими матеріалами, технологіями та інформацією в сфері архітектури, будівництва та проектування.   

Компанія Kermi вперше взяла участь у цьому заході представивши на виставці радіатори дизайн лінійки, внутрішньо-підлогові конвектори Ascotherm eco та стелеві інфрачервоні профілі KLIX.

Kermi на виставці Архітектурна практика 2019
Kermi на виставці Архітектурна практика 2019
Kermi на виставці Архітектурна практика 2019
Kermi на виставці Архітектурна практика 2019
Kermi на виставці Архітектурна практика 2019

Kermi на Install Fest 2019

«Install Fest Ukraine» – це Професійний фестиваль в Україні для монтажників і проектантів систем опалення, водопостачання та кондиціювання. Це цілковито новий формат для презентації товару на теплотехнічному і сантехнічному ринку. Даний формат орієнтовано тільки на професіоналів в категорії відвідувачів «монтажники і проектанти» та категорію учасників «тільки заводи виробники/бренди».

[Translate to ru_ua:] Kermi на Install Fest 2019
[Translate to ru_ua:] Kermi на Install Fest 2019

Фестиваль запроваджено з метою створення професійного майданчика для великих і відомих виробників обладнання HVAC-рынку з метою максимально ефективно донести для українських монтажників та проектантів всю технічну інформацію про обладнання та інновації.

[Translate to ru_ua:] Kermi на Install Fest 2019

Цього року фестиваль проходив вже в третє в м. Києві в період 15-18 травня. Понад 80 учасників представили своє обладнання й інструменти та понад 5000 фахівців відвідали захід. Компанія Kermi вже традиційно приймала участь в якості одного з головних спонсорів фестивалю та чемпіонату серед кращих інсталяторів України.

[Translate to ru_ua:] Kermi x-well

На стенді Install Fest 2019 були представленні сталеві радіатори з технологією therm-X2, трубчасті дизайн-радіатори, система теплої підлоги X-net з оновленим асортиментом труби PE-RT, внутрішньо-підлоговий конвектор Ascotherm eco з функцією охолодження, та вперше системи вентиляції з рекуперацією тепла X-Well.

Усі охочі відвідувачі мали змогу першими дізнатися про усі переваги обладнання Kermi та отримати нові знання взявши участь у майстер-класах та поспілкуватись з однодумцями.

показів ish 2019