inside

Kermi на Install Fest 2019

«Install Fest Ukraine» – це Професійний фестиваль в Україні для монтажників і проектантів систем опалення, водопостачання та кондиціювання. Це цілковито новий формат для презентації товару на теплотехнічному і сантехнічному ринку. Даний формат орієнтовано тільки на професіоналів в категорії відвідувачів «монтажники і проектанти» та категорію учасників «тільки заводи виробники/бренди».

[Translate to ru_ua:] Kermi на Install Fest 2019
[Translate to ru_ua:] Kermi на Install Fest 2019

Фестиваль запроваджено з метою створення професійного майданчика для великих і відомих виробників обладнання HVAC-рынку з метою максимально ефективно донести для українських монтажників та проектантів всю технічну інформацію про обладнання та інновації.

[Translate to ru_ua:] Kermi на Install Fest 2019

Цього року фестиваль проходив вже в третє в м. Києві в період 15-18 травня. Понад 80 учасників представили своє обладнання й інструменти та понад 5000 фахівців відвідали захід. Компанія Kermi вже традиційно приймала участь в якості одного з головних спонсорів фестивалю та чемпіонату серед кращих інсталяторів України.

[Translate to ru_ua:] Kermi x-well

На стенді Install Fest 2019 були представленні сталеві радіатори з технологією therm-X2, трубчасті дизайн-радіатори, система теплої підлоги X-net з оновленим асортиментом труби PE-RT, внутрішньо-підлоговий конвектор Ascotherm eco з функцією охолодження, та вперше системи вентиляції з рекуперацією тепла X-Well.

Усі охочі відвідувачі мали змогу першими дізнатися про усі переваги обладнання Kermi та отримати нові знання взявши участь у майстер-класах та поспілкуватись з однодумцями.

показів ish 2019